Foto’s

Heb je zelf mooie, spectaculaire, ontroerende of grappige schermfoto’s genomen? Wij zetten ze graag op de site. Mail de foto’s naar info@schermcentrumamsterdam.nl. Voor grote hoeveelheden raden wij het gebruik van WeTransfer aan.

  • Flashmob Museumplein, Amsterdam, 07-09-2014
  • Sista-US toernooi, Amsterdam, 25/26-1-2014
  • Ouder-kind schermavond 04-07-2013
  • Sista-US Senioren 2013, Amsterdam, 26/27-01-2013
  • Sista-US 2013, Amsterdam, 26/27-01-2013
  • Sista-MMIT 2012, Amsterdam, 04-11-2012
  • NK 2012, Almere, 27-05-2012
  • Clubkampioenschap degen, 10-5-2012
  • Sista-US toernooi, Amsterdam, 29-01-2012
  • Sista-US Jeugdtoernooi, Amsterdam, 28-01-2012
  • Sista-Rana 2011, Amsterdam, 13-11-2011
  • Waterlandtoernooi 2011, Purmerend, 02-10-2011
  • Open Dag Johan Cruijff Foundation, Amsterdam, 14-09-2011
  • Zomerspelen, Amsterdam, 25/26-08-2011
  • NJK 2010/2011, Berghem, 18/19-06-2011
  • 5de Jeugdtrofee der Kempen, Dessel, BelgiĆ«, 28-05-2011
  • NK equipe 2011
  • Zaalkampioenschap sabel 2011
  • Clubkampioenschappen jeugd, Amsterdam, 12/14-04-2011
  • Rijnland-Sportcity toernooi, Oegstgeest, 10-04-2011
  • Randstadtoernooi SCA, Amsterdam, 12-03-2011
  • Arnhems Meisje, Arnhem, 07-03-2011
  • Randstadtoernooi jeugd, Amsterdam, 12-02-2011
  • Sista-US toernooi, Amsterdam, 30-01-2011
  • Sista-US jeugdtoernooi, Amsterdam, 29-01-2011
  • Maestro's KLUP-Challenge, Aalten, 15/16-1-2011
  • Ouder-kind schermavond, 20-10-2010
  • Waterlandtoernooi, Purmerend, 20/21-11-2010
  • 19e Sista-Rana toernooi, Amsterdam, 13/14-11-2010
  • Wapen van Vlagtwedde, Ter Apel, 6/7-11-2010
  • Randstadtoernooi jeugd, Den Haag, 30-10-2010
  • Jeugdpuntentoernooi, Apeldoorn, 16-10-2010
  • Introductiecursus SCA, september 2010
  • Jeugdpuntentoernooi, Doetinchem, 18-09-2010
  • Randstadtoernooi equipe, 26-06-2010
  • Jeugdpuntentoernooi SCA, 20-06-2010
  • NK equipe 2010
  • 6e Korenbloemtoernooi, Wageningen, 29/30-05-2010
  • Clubkampioenschap degen, 27-5-2010
  • Clubkampioenschap degen jeugd, 27-7-2010
  • Clubkampioenschap floret, 25-5-2010
  • Clubkampioenschap floret jeugd, 25-5-2010
  • Clubkampioenschap sabel, 20-5-2010
  • Internationaal jeugdtoernooi, Neuss, 17-04-2010
  • Jeugdpuntentoernooi, Den Haag, 20-03-2010
  • 3e Rijnland-SportCity jeugdtoernooi, Oegstgeest, 07-03-2010
  • Jeugdpuntentoernooi, Best, 20-02-2010
  • Randstadtoernooi, Amsterdam, 13-02-2010
  • Sista-US, Amsterdam, 6/7-02-2010
  • SCA in trainingspak
  • Snapaene toernooi, Arnhem, 31-01-2010
  • Jeugdpuntentoernooi Nijmegen, 16-01-2010
  • Nederlandse Jeugdkampioenschappen, 19/20-12-2009
  • Clubcompetitie jeugd, 03-12-2009
  • Sinterklaas bij SCA, 03-12-2009
  • 20ste Waterlandtoernooi, Purmerend, 21/22-11-2009
  • Jeugdpuntentoernooi Alkmaar, 15-11-2009
  • Sista-Rana equipe, Amsterdam, 14-11-2009
  • Wapen van Vlagtwedde, Ter Apel, 07-11-2009
  • Randstad Invitatietoernooi, Den Haag, 24-10-09
  • Jeugdpuntentoernooi Apeldoorn, 17-10-2009
  • Jeugdpuntentoernooi Doetinchem, 19-09-2009
  • Open Dag Johan Cruijff Foundation, 16-09-2009
  • Hoofdsecondant in actie
  • Jeugdpuntentournooi, 20-6-2009
  • Korenbloemtoernooi Wageningen, 6/7-6-2009
  • Bep van der Pol geridderd
  • Schermen bij opening Nationale Sport Week
  • Clubkampioenschappen 2009
  • SISTA US jeugd & equipe, Amsterdam, 24-1-2009
  • SISTA US, Amsterdam, 25-1-2009
  • Nederlandse Jeugdkampioenschappen, 20/21-12-2008
  • Sinterklaas bij SCA, 02-12-2008
  • Jeugdpuntentournooi Amsterdam, 14-6-2008
  • JPT Wageningen, 24-5-2008
  • SISTA-US, Amsterdam, 26-4-2008
  • VOC cup, Hoorn, 6-4-2008
  • Jeugdpuntentoernooi 't Harde, 22-03-2008
  • Jeugdpuntentoernooi Almere-Haven, 12-01-2008
  • Invitatietoernooi Randstad, 05-01-2008, SCA
  • Jeugdpuntentoernooi Almere, 15-12-2007
  • Sint 2007 12-2007
  • SISTA Amsterdam, 18-11-2007
  • Jeugdpuntentoernooi Warnsveld, 17-11-2007
  • Jeugdpuntentoernooi Alkmaar, 20-10-2007
  • Ferrum Vetum Oct 2007
  • Begin van het seizoen-tournooi, 8-9-2007
  • Puntentoernooi bij SCA, 16-6-2007
  • Zaalcompetitie 2007
  • DOM toernooi Utrecht 27-5-2007
  • EK Veteranen, St. Gallen, 17/20-05-07, Bep 3e!
  • SISTA-US jeugdtoernooi, Amsterdam, 27-01-07
  • Jeugdpuntentoernooi Papendal, 21-01-07
  • Wapen van Vlagtwedde, Ter Apel, 1-11-2006
  • Clubkampioenschappen SCA, 9/13/16-11-2006
  • Holland Cup equipe, Amsterdam, 18-11-2006