Wat hebben onze leden bereikt?

Een overzicht van onze palmares

Nederlands Kampioenen

Senioren

Marleen Buitenhuis Nederlands Kampioen sabel 2019

Saskia van Erven Garcia Nederlands Kampioen floret 2019

Bote Schaafsma Nederlands Kampioen sabel 2019

SCA dames sabel equipe Nederlands Kampioen 2019

  • Karen Fischer
  • Marleen Buitenhuis
  • Anne Spijker
  • Fleur van Laere

SCA dames floret equipe Nederlands Kampioen 2019

  • Eline Rentier
  • Tessa Koster
  • Chiara Bortot
  • Lola Tulen

SCA heren Sabel equipe Nederlands Kampioen 2019

  • Bote Schaafsma
  • Miklos Farkas
  • Daniël Nivard
  • Jimi Buser

SCA heren floret equipe Nederlands Kampioen 2019

  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Teun Jans-Köhneke
  • Suhayl Nawar

SCA dames sabel equipe Nederlands Kampioen 2018

  • Karen Fischer
  • Marleen Buitenhuis
  • Laura Talbot
  • Fleur van Laere

SCA dames floret equipe Nederlands Kampioen 2018

  • Eline Rentier
  • Aliya Dhuique-Hein
  • Carmel Tulen
  • Lola Tulen

SCA heren floret equipe Nederlands Kampioen 2018

  • Daniël Giacon
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Teun Jans-Köhneke

Marleen Buitenhuis Nederlands Kampioen sabel 2018

Saskia van Erven Garcia Nederlands Kampioen floret 2018

SCA dames degen equipe Nederlands Kampioen 2017

  • Saskia van Erven Garcia
  • Carmel Tulen
  • Eline Rentier
  • Anne Bavelaar 

SCA dames floret equipe Nederlands Kampioen 2017

  • Saskia van Erven Garcia
  • Aliya Dhuique-Hein
  • Eline Rentier
  • Astrid Courtay 

SCA heren floret equipe Nederlands Kampioen 2017

  • Daniël Giacon
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Teun Jans-Köhneke

Dirk Jan van Egmond Nederlands Kampioen floret 2017

Saskia van Erven Garcia Nederlands Kampioen floret 2017

Daniël Giacon Nederlands Kampioen floret 2016

Saskia van Erven Garcia Nederlands Kampioen floret 2016

SCA heren floret equipe Nederlands Kampioen 2016

  • Daniël Giacon
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Max Janssen

SCA heren floret equipe Nederlands Kampioen 2015

  • Daniël Giacon
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Max Janssen

SCA dames floret equipe Nederlands Kampioen 2015

  • Saskia van Erven Garcia
  • Aliya Dhuique-Hein
  • Eline Rentier
  • Myrthe Zoons

Eline Rentier Nederlands Kampioen floret 2015

SCA heren floret equipe Nederlands Kampioen 2014

  • Daniël Giacon
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Max Janssen

SCA dames floret equipe Nederlands Kampioen 2014

  • Saskia van Erven Garcia
  • Gabriella Ramdhan
  • Sara Murawski
  • Thyrza Zoons

Max Janssen Nederlands Kampioen floret 2014

Saskia van Erven Garcia Nederlands Kampioen floret 2014

SCA dames floret equipe Nederlands Kampioen 2013

  • Saskia van Erven Garcia
  • Gabriella Ramdhan
  • Sara Murawski
  • Siwarde Feenstra

SCA heren floret equipe Nederlands Kampioen 2013

  • Leon Haagman
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Max Janssen

Max Janssen Nederlands Kampioen floret 2013

Saskia van Erven Garcia Nederlands Kampioen floret 2013

SCA heren floret equipe Nederlands Kampioen 2012

  • Nathan Kulhanek
  • Dirk Jan van Egmond
  • Tommie Varekamp
  • Max Janssen

Saskia van Erven Garcia Nederlands Kampioen floret 2012

SCA dames floret equipe Nederlands Kampioen 2011

  • Saskia van Erven Garcia
  • Alessandra Villa
  • Sara Murawski
  • Siwarde Feenstra

Saskia van Erven Garcia Nederlands Kampioen floret 2011

Matthijs Rohlfs Nederlands Kampioen floret 2009

Matthijs Rohlfs Nederlands Kampioen floret 2008

Jeugd

Fabian Koster Nederlands Kampioen benjamins floret 2018-2019

Marleen Buitenhuis Nederlands Kampioen cadetten sabel 2018-2019

Bote Schaafsma Nederlands Kampioen cadetten sabel 2018-2019

Suhayl Nawar Nederlands Kampioen pupillen floret 2017-2018

Bote Schaafsma Nederlands Kampioen cadetten sabel 2017-2018

Tessa Koster Nederlands Kampioen pupillen floret 2017-2018

Daniël Giacon Nederlands Kampioen junioren floret 2017-2018

Livia Di Leo Nederlands Kampioen benjamins degen 2017-2018

Marleen Buitenhuis Nederlands Kampioen cadetten sabel 2017-2018

Marleen Buitenhuis Nederlands Kampioen junioren sabel 2017-2018

Suhayl Nawar Nederlands Kampioen pupillen floret 2016-2017

Laura Talbot Nederlands Kampioen junioren sabel 2016-2017

Daniël Giacon Nederlands Kampioen cadetten floret 2016-2017

Livia Di Leo Nederlands Kampioen benjamins degen 2016-2017

Aliya Dhuique-Hein Nederlands Kampioen junioren floret 2016-2017

Katelijn Kroese Nederlands Kampioen cadetten degen 2016-2017

Daniël Giacon Nederlands Kampioen junioren floret 2015-2016

Eline Rentier Nederlands Kampioen junioren floret 2015-2016

Daniël Giacon Nederlands Kampioen cadetten floret 2015-2016

Aliya Dhuique-Hein Nederlands Kampioen cadetten floret 2015-2016

Aliya Dhuique-Hein Nederlands Kampioen pupillen floret 2014-2015

Suhayl Nawar Nederlands Kampioen benjamins degen 2014-2015

Daniël Giacon Nederlands Kampioen cadetten floret 2014-2015

Eline Rentier Nederlands Kampioen junioren floret 2014-2015

Suhayl Nawar Nederlands Kampioen kuikens degen 2013-2014

Suhayl Nawar Nederlands Kampioen kuikens floret 2013-2014

Daniël Giacon Nederlands Kampioen pupillen floret 2013-2014

Dirk Jan van Egmond Nederlands Kampioen junioren sabel 2012-2013

Max van Dobbenburg Nederlands Kampioen kuikens floret 2012-2013

Maria Jans-Köhneke Nederlands Kampioen kuikens floret 2012-2013

Taco Hefting Nederlands Kampioen kuikens floret 2011-2012

Daniël Giacon Nederlands Kampioen benjamins floret 2011-2012

Patrick Post Nederlands Kampioen cadetten floret 2011-2012

Dirk Jan van Egmond Nederlands Kampioen junioren floret 2011-2012

Daniël Giacon Nederlands Kampioen benjamins floret 2010-2011

Daniël Giacon Nederlands Kampioen kuikens floret 2009-2010

Patrick Post Nederlands Kampioen benjamins floret 2006-2007

Veteranen

Yam Michaeli Nederlands Veteranenkampioen Allround floret 2019

Arash Sheikh Nederlands Veteranenkampioen Allround sabel 2018

Yam Michaeli Nederlands Veteranenkampioen Allround floret 2018

Peter Sorber Nederlands Veteranenkampioen Allround floret 2014

Rezk Nawar Nederlands Veteranenkampioen Allround degen 2014

Anton Oskamp Nederlands Veteranenkampioen Allround sabel 2008

Overig

Patrick Post Nederlands Studentenkampioen floret 2017

Eline Rentier Nederlands Studentenkampioen floret 2015

Max Janssen Nederlands Studentenkampioen floret 2015

Anne Bavelaar Nederlands Kampioen Vijfkamp 2014

Anne Bavelaar Nederlands Kampioen Vijfkamp 2013

Dirk Jan van Egmond Nederlands Studentenkampioen floret 2013

David Passenier Nederlands Studentenkampioen floret 2007

Medailles bij Nederlands Kampioenschappen

Senioren

Eline Rentier 2e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2019

Daniël Giacon 2e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2019

Tessa Koster 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2019

Chiara Bortot 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2019

Laura Talbot 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren sabel 2019

SCA dames degen equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2018

  • Anouk Rentier
  • Eline Rentier
  • Katelijn Kroese
  • Carmel Tulen

Carmel Tulen 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2018

Lola Tulen 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2018

Dirk Jan van Egmond 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2018

Bote Schaafsma 2e Nederlandse Kampioenschappen senioren sabel 2018

Eline Rentier 2e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2018

SCA dames sabel equipe 3e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2017

  • Laura Talbot
  • Eline Rentier
  • Mare Feltkamp
  • Maria Jans-kohneke 

SCA heren sabel equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2017

  • Anton Oskamp
  • Timon Hagen
  • Bote Schaafsma
  • Bente Obdeijn

Eline Rentier 2e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2017

Daniël Giacon 2e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2017

Laura Talbot 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren sabel 2017

Bente Obdeijn 3eNederlandse Kampioenschappen senioren sabel 2017

Carmel Tulen 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren degen 2017

Aliya Dhuique-Hein 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2017

Eline Rentier 2e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2016

Matthijs Rohlfs 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2016

SCA dames degen equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2016

  • Bente Mokken
  • Eline Rentier
  • Katelijn Kroese
  • Anne Bavelaar 

SCA dames floret equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2016

  • Babette Ancery
  • Eline Rentier
  • Aliya Dhuique-Hein

SCA dames degen equipe 3e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2015

  • Saskia van Erven Garcia
  • Anne Bavelaar
  • Eline Rentier
  • Kitti Fodor

Dirk Jan van Egmond 2e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2015

Matthijs Rohlfs 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2015

Dirk Jan van Egmond 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2014

SCA heren sabel equipe 3e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2013

  • Anton Oskamp
  • Edwin Wisse
  • Daniël Nivard
  • Dirk Jan van Egmond

Matthijs Rohlfs 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2013

SCA dames floret equipe 3e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2012

  • Dóra Barens-Gullner
  • Sara Murawski
  • Jasmijn van der Weide
  • Siwarde Feenstra

Tommie Varekamp 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2012

Matthijs Rohlfs 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2012

Balazs Vajta 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren sabel 2012

SCA heren sabel equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2011

  • Anton Oskamp
  • Arash Sheikh Hosseini
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Doorakkers

SCA dames degen equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2011

  • Saskia van Erven Garcia
  • Jasmijn van der Weide
  • Siwarde Feenstra

SCA heren floret equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2011

  • Daniël Nivard
  • Leon Haagman
  • Matthijs Rohlfs
  • Max Janssen

Max Janssen 2e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2011

Matthijs Rohlfs 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2011

SCA heren sabel equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2010

  • Anton Oskamp
  • Edwin Wisse
  • Matthijs Rohlfs
  • Evert van Hilten

SCA dames sabel equipe 3e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2010

  • Eline Snoek
  • Yasuko Saotome
  • Sara Murawski
  • Charissa Weeda

SCA heren floret equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2010

  • Daniël Nivard
  • Leon Haagman
  • Matthijs Rohlfs
  • Yam Michaeli

SCA heren floret equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2009

  • Daniël Nivard
  • Sebastiaan Kooiman
  • Matthijs Rohlfs
  • Yam Michaeli

SCA dames floret equipe 3e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2009

  • Sara Murawski
  • Charissa Weeda
  • Jasmijn van der Weide
  • Juan-Mei Hu

SCA heren floret equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2008

  • Daniël Nivard
  • Floris Keizer
  • Matthijs Rohlfs
  • Yam Michaeli

SCA heren floret equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2007

  • Daniël Nivard
  • Tommie Varekamp
  • Matthijs Rohlfs
  • Yam Michaeli

SCA heren floret equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2006

  • Daniël Nivard
  • Tommie Varekamp
  • Matthijs Rohlfs
  • Yam Michaeli

Daniël Nivard 3e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2006

Matthijs Rohlfs 2e Nederlandse Kampioenschappen senioren floret 2006

SCA heren floret equipe 2e Nederlandse Kampioenschappen Equipe 2005

  • Daniël Nivard
  • Tommie Varekamp
  • Jason Tegelaar
  • Yam Michaeli

Jeugd

Daniël Giacon 2e Nederlandse Kampioenschappen junioren degen 2018-2019

Daniël Giacon 2e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2018-2019

Livia Di Leo 2e Nederlandse Kampioenschappen pupillen degen 2018-2019

Sanaa Cairo 2e Nederlandse Kampioenschappen pupillen sabel 2018-2019

Katelijn Kroese 2e Nederlandse Kampioenschappen junioren degen 2018-2019

Sil Kowalczyk 2e Nederlandse Kampioenschappen sabel benjamins 2018-2019

Jasper Nooij 2e Nederlandse Kampioenschappen floret benjamins 2018-2019

Fleur van Laere 2e Nederlandse Kampioenschappen cadetten sabel 2018-2019

Tessa Koster 2e Nederlandse Kampioenschappen cadetten floret 2018-2019

Suhayl Nawar 2e Nederlandse Kampioenschappen cadetten degen 2018-2019

Tessa Koster 2e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2018-2019

Maria Jans-Köhneke 3e Nederlandse Kampioenschappen cadetten floret 2018-2019

Maria Jans-Köhneke 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2018-2019

Teun Jans-Köhneke 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2018-2019

Marina Bochenkova 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren degen 2018-2019

Sil Kowalczyk 3e Nederlandse Kampioenschappen floret benjamins 2018-2019

Suhayl Nawar 3e Nederlandse Kampioenschappen floret cadetten 2018-2019

Ryan Waasdorp 3e Nederlandse Kampioenschappen cadetten sabel 2018-2019

Laura Talbot 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren sabel 2018-2019

Jimi Buser 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren sabel 2018-2019

Bote Schaafsma 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren sabel 2018-2019

Katelijn Kroese 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2018-2019

Katelijn Kroese 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren degen 2017-2018

Katelijn Kroese 2e Nederlandse Kampioenschappen cadetten degen 2017-2018

Mika Plantinga 3e Nederlandse Kampioenschappen pupillen sabel 2017-2018

Henri Plantinga 2e Nederlandse Kampioenschappen pupillen sabel 2017-2018

Bote Schaafsma 2e Nederlandse Kampioenschappen junioren sabel 2017-2018

Fleur van Laere 2e Nederlandse Kampioenschappen pupillen sabel 2017-2018

Haiko Feltkamp 3e Nederlandse Kampioenschappen pupillen degen

Laura Talbot 2e Nederlandse Kampioenschappen junioren sabel 2017-2018

Tessa Koster 2e Nederlandse Kampioenschappen cadetten floret 2017-2018

Fabian Koster 2e Nederlandse Kampioenschappen benjamins floret 2017-2018

Jasper Nooij 3e Nederlandse Kampioenschappen benjamins floret 2017-2018

Maria Jans-Köhneke 3e Nederlandse Kampioenschappen cadetten floret 2017-2018

Maria Jans-Köhneke 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2017-2018

Bote Schaafsma 3e Nederlandse Kampioenschappen cadetten sabel 2016-2017

Hassan Nawar 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren degen 2016-2017

Katelijn Kroese 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren degen 2016-2017

Daniël Giacon 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2016-2017

Maria Jans-Köhneke 3e Nederlandse Kampioenschappen cadetten floret 2016-2017

Hassan Nawar 2e Nederlandse Kampioenschappen cadetten degen 2016-2017

Aliya Dhuique-Hein 2e Nederlandse Kampioenschappen cadetten floret 2016-2017

Bote Schaafsma 2e Nederlandse Kampioenschappen junioren sabel 2016-2017

Maria Jans-Köhneke 2e Nederlandse Kampioenschappen pupillen floret 2016-2017

Laura Talbot 2e Nederlandse Kampioenschappen cadetten sabel 2016-2017

Fynn Kowalczyk 3e Nederlandse Kampioenschappen sabel  pupillen 2015-2016

Kick De Goede 3e Nederlandse Kampioenschappen floret benjamins 2015-2016

Suhayl Nawar 3e Nederlandse Kampioenschappen floret benjamins 2015-2016

Eline Rentier 3e Nederlandse Kampioenschappen sabel junioren 2015-2016

Maria Jans-Köhneke 3e Nederlandse Kampioenschappen floret pupillen 2015-2016

Maria Jans-Köhneke 3e Nederlandse Kampioenschappen sabel pupillen 2015-2016

Edo Zoons 3e Nederlandse Kampioenschappen floret junioren 2015-2016

Axel Zoons 3e Nederlandse Kampioenschappen floret cadetten 2015-2016

Edo Zoons 3e Nederlandse Kampioenschappen floret cadetten 2015-2016

Aliya Dhuique-Hein 2e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2015-2016

Myrthe Zoons 2e Nederlandse Kampioenschappen Cadetten degen 2015-2016

Myrthe Zoons 2e Nederlandse Kampioenschappen Cadetten floret 2015-2016

Axel Zoons 3e Nederlandse Kampioenschappen floret pupillen 2014-2015

Edo Zoons 3e Nederlandse Kampioenschappen floret junioren 2014-2015

Erik Albert 3e Nederlandse Kampioenschappen floret junioren 2014-2015

Suhayl Nawar 3e Nederlandse Kampioenschappen floret benjamins 2014-2015

Milo Vermaas 3e Nederlandse Kampioenschappen floret kuikens 2014-2015

Eline Rentier 3e Nederlandse Kampioenschappen degen junioren 2014-2015

Myrthe Zoons 3e Nederlandse Kampioenschappen Junioren floret 2014-2015

Flore Aubert 2e Nederlandse Kampioenschappen degen benjamins 2014-2015

Aliya Dhuique-Hein 2e Nederlandse Kampioenschappen Cadetten floret 2014-2015

Aliya Dhuique-Hein 2e Nederlandse Kampioenschappen Junioren floret 2014-2015

Maria Jans-Köhneke 2e Nederlandse Kampioenschappen floret benjamins 2014-2015

Max Van Dobbenburg 2e Nederlandse Kampioenschappen floret benjamins 2014-2015

Myrthe Zoons 2e Nederlandse Kampioenschappen degen Cadetten 2014-2015

Myrthe Zoons 2e Nederlandse Kampioenschappen degen junioren 2014-2015

Thyrza Zoons 3e Nederlandse Kampioenschappen floret junioren 2013-2014

Edo Zoons 3e Nederlandse Kampioenschappen floret junioren 2013-2014

Edo Zoons 3e Nederlandse Kampioenschappen floret cadetten 2013-2014

Myrthe Zoons 3e Nederlandse Kampioenschappen degen cadetten 2013-2014

Maria Jans-Köhneke 3e Nederlandse Kampioenschappen floret benjamins 2013-2014

Taco Hefting 3e Nederlandse Kampioenschappen floret benjamins 2013-2014

Caspar Prillevitz 3e Nederlandse Kampioenschappen floret kuikens 2013-2014

Rosa Lisa Anders 3e Nederlandse Kampioenschappen floret kuikens 2013-2014

Lotje Horbach 3e Nederlandse Kampioenschappen floret kuikens 2013-2014

Erik Albert 2e Nederlandse Kampioenschappen pupillen floret 2012-2013

Daniël Giacon 3e Nederlandse Kampioenschappen pupillen floret 2012-2013

Dirk Jan van Egmond 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2012-2013

Casper Prillevitz 3e Nederlandse Kampioenschappen kuikens floret 2012-2013

Sjoerd Noordhoek 3e Nederlandse Kampioenschappen benjamins floret 2012-2013

Jasmijn van der Weide 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2012-2013

Gabriella Ramdhan 2e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2012-2013

Floris van Seumeren 3e Nederlandse Kampioenschappen pupillen degen 2012-2013

Gaetano Milan 2e Nederlandse kampioenschappen kuikens floret 2011-2012

Teun Jans-Köhneke 2e Nederlandse Kampioenschappen benjamins floret 2011-2012

Daniël Giacon 3e Nederlandse Kampioenschappen pupillen floret 2011-2012

Paul Lagerweij 3e Nederlandse Kampioenschappen pupillen floret 2011-2012

Patrick Post 2e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2011-2012

Lesley Kollen 3e Nederlandse Kampioenschappen pupillen degen 2011-2012

Dirk Doorakkers 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren sabel 2011-2012

Gabriella Ramdhan 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren floret 2011-2012

Dirk Jan van Egmond 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren degen 2011-2012

Patrick Post 2e Nederlandse Kampioenschappen cadetten floret 2010-2011

Daniël Giacon 3e Nederlandse Kampioenschappen pupillen floret 2010-2011

Lesley Kollen 3e Nederlandse Kampioenschappen pupillen degen 2010-2011

Max Janssen 3e Nederlandse Kampioenschappen junioren degen 2010-2011

Nenah Verkaik 2e Nederlandse Kampioenschappen pupillen degen 2009-2010

Nenah Verkaik 2e Nederlandse Kampioenschappen benjamins floret 2008-2009

Titeltoernooien

Senioren

Eline Rentier 36e Wereldkampioenschappen floret Boedapest 2019

Daniël Giacon 27e Wereldkampioenschappen floret Boedapest 2019

Dirk Jan van Egmond 76e Wereldkampioenschappen floret Boedapest 2019

Saskia van Erven Garcia 30e Wereldkampioenschappen floret Boedapest 2019

Saskia van Erven Garcia 7e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen floret Toronto 2019

Eline Rentier 43e Europese Kampioenschappen floret Dusseldorp 2019

Daniël Giacon 15e Europese Kampioenschappen floret Dusseldorp 2019

Dirk Jan van Egmond 44e Europese Kampioenschappen floret Dusseldorp 2019

Eline Rentier 18e Europese Kampioenschappen U23 floret Plovdiv 2019

Elke Lale van Achterberg 11e Europese Kampioenschappen floret Terni 2018

Elke Lale van Achterberg 8e Europese Kampioenschappen degen Terni 2018

Daniël Giacon 59e Wereldkampioenschappen floret Wuxi 2018

Saskia van Erven Garcia 53e Wereldkampioenschappen floret Wuxi 2018

Eline Rentier 94e Wereldkampioenschappen floret Wuxi 2018

Saskia van Erven Garcia 7e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen floret La Havane 2018

Eline Rentier 23e Europese Kampioenschappen floret Novi Sad 2018

Daniël Giacon 48e Wereldkampioenschappen floret Leipzig 2017

Saskia van Erven Garcia 64e Wereldkampioenschappen degen Leipzig 2017

Carmel Tulen 81e Wereldkampioenschappen degen Leipzig 2017

Eline Rentier 41e Wereldkampioenschappen floret Leipzig 2017

Saskia van Erven Garcia 20e Wereldkampioenschappen floret Leipzig 2017

Saskia van Erven Garcia 5e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen floret Montréal 2017

Eline Rentier 29e Europese Kampioenschappen floret Tbilisi  2017

Carmel Tulen 52e Europese Kampioenschappen U23 degen Minsk 2017

Eline Rentier 30e Europese Kampioenschappen U23 floret Minsk 2017

Saskia van Erven Garcia 21e Olympische Spelen floret RIO 2016

Saskia van Erven Garcia 11e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen floret Panama 2016

Dirk Jan van Egmond 50e Europese Kampioenschappen floret Torun 2016

Elke Lale van Achterberg 16e Europese Kampioenschappen floret 2016

Elke Lale van Achterberg 10e Europese Kampioenschappen degen 2016

Saskia van Erven Garcia Zilveren medaille Pan American Games floret Toronto 2015

Saskia van Erven Garcia 32e Wereldkampioenschappen floret Moskou 2015

Saskia van Erven Garcia Bronzen medaille Pan-Amerikaanse Kampioenschappen floret Santiago 2015

Dirk Jan van Egmond 43e Europese Kampioenschappen  U23 floret Vicenza 2015

Max Janssen 48e Europese Kampioenschappen  U23 floret Vicenza 2015

Patrick Post 49e Europese Kampioenschappen  U23 floret Vicenza 2015

Eline Rentier 14e Europese Kampioenschappen  U23 floret Vicenza 2015

Saskia van Erven Garcia 25e Wereldkampioenschappen floret Kazan 2014

Saskia van Erven Garcia 8e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen floret San José 2014

Saskia van Erven Garcia 37e Wereldkampioenschappen floret Boedapest 2013

Saskia van Erven Garcia 61e Wereldkampioenschappen degen Boedapest 2013

Saskia van Erven Garcia 7e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen floret Cartagena 2013

Saskia van Erven Garcia 24e Olympische Spelen floret Londen 2012

Saskia van Erven Garcia Zilveren medaille Pan-Amerikaanse Kampioenschappen floret Cancun 2012

Nathan Kulhanek 54e Europese Kampioenschappen floret Legnano 2012

Max Janssen 69e Europese Kampioenschappen floret Legnano 2012

Saskia van Erven Garcia 23e Wereldkampioenschappen floret Catania 2011

Saskia van Erven Garcia 8e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen floret Reno 2011

Saskia van Erven Garcia 9e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen degen Reno 2011

Matthijs Rohlfs 46e Europese Kampioenschappen floret Izmir 2006

Jeugd

Ryan Waasdorp 69e Europese Kampioenschappen cadetten sabel Porec 2020

Fleur Van Laere 74e Europese Kampioenschappen cadetten sabel Porec 2020

Tessa Koster 53e Europese Kampioenschappen cadetten floret Porec 2020

Suhayl Nawar 40e Europese Kampioenschappen cadetten floret Porec 2020

Daniel Giacon 7e Europese Kampioenschappen junioren floret Porec 2020

Teun Jans-Köhneke 33e Europese Kampioenschappen junioren floret Porec 2020

Bote Schaafsma 51e Europese Kampioenschappen junioren sabel Porec 2020

Jimi Buser 64e Europese Kampioenschappen junioren sabel Porec 2020

Marleen Buitenhuis 32e Europese Kampioenschappen junioren sabel Porec 2020

Katelijn Kroese 142e Wereldkampioenschappen junioren degen Torun 2019

Tessa Koster 55e Wereldkampioenschappen cadetten floret Torun 2019

Fynn Kowalczyk 81e Wereldkampioenschappen cadetten floret Torun 2019

Suhayl Nawar 49e Wereldkampioenschappen cadetten floret Torun 2019

Daniël Giacon 14e Wereldkampioenschappen junioren floret Torun 2019

Fleur van Laere 62e Wereldkampioenschappen cadetten sabel Torun 2019

Bote Schaafsma 22e Wereldkampioenschappen cadetten sabel Torun 2019

Bote Schaafsma 62eWereldkampioenschappen junioren sabel Torun 2019

Marleen Buitenhuis 38e Wereldkampioenschappen junioren sabel Torun 2019

Katelijn Kroese 76e Europese Kampioenschappen junioren degen Foggia 2019

Bote Schaafsma 43e Europese Kampioenschappen junioren sabel Foggia 2019

Jimi Buser 68e Europese Kampioenschappen junioren sabel Foggia 2019

Marleen Buitenhuis 22e Europese Kampioenschappen junioren sabel Foggia 2019

Teun Jans-Köhneke 51e Europese Kampioenschappen junioren floret Foggia 2019

Daniël Giacon 6e Europese Kampioenschappen junioren floret Foggia 2019

Tessa Koster 61e Europese Kampioenschappen cadetten floret Foggia 2019

Bote Schaafsma 9e Europese Kampioenschappen cadetten sabel Foggia 2019

Suhayl Nawar 24e Europese Kampioenschappen cadetten floret Foggia 2019

Elke Lale van Achterberg Zilveren medaille Wereldkampioenschappen U23 degen Sharjah 2019

Elke Lale van Achterberg Zilveren medaille Wereldkampioenschappen U23 floret Sharjah 2019

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen U23 degen Warschau 2018

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen U23 floret Warschau 2018

Elke Lale van Achterberg Zilveren medaille Wereldkampioenschappen cadetten degen Warschau 2018

Elke Lale van Achterberg Gouden medaille Wereldkampioenschappen cadetten floret Warschau 2018

Marleen Buitenhuis 50e Wereldkampioenschappen cadetten sabel Verona 2018

Bote Schaafsma 91e Wereldkampioenschappen cadetten sabel Verona 2018

Katelijn Kroese 75e Wereldkampioenschappen cadetten degen Verona 2018

Katelijn Kroese 115e Wereldkampioenschappen junioren degen Verona 2018

Hassan Nawar 175e Wereldkampioenschappen junioren degen Verona 2018

Daniël Giacon Bronzen medaille Europese Kampioenschappen junioren floret Sochi 2018

Katelijn Kroese 43e Europese Kampioenschappen cadetten degen Sochi 2018

Elke Lale van Achterberg Zilveren medaille Wereldkampioenschappen U23 degen Warschau 2017

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen U23 floret Warschau 2017

Elke Lale van Achterberg Zilveren medaille Wereldkampioenschappen cadetten degen Warschau 2017

Elke Lale van Achterberg Zilveren medaille Wereldkampioenschappen cadetten floret Warschau 2017

Hassan Nawar 94e Wereldkampioenschappen cadetten degen Plovdiv 2017

Daniël Giacon 31e Wereldkampioenschappen cadetten floret Plovdiv 2017

Laura Talbot 50e Wereldkampioenschappen cadetten  sabel Plovdiv 2017

Katelijn Kroese 92e Wereldkampioenschappen cadetten degen Plovdiv 2017

Bente Obdeijn 63e Europese Kampioenschappen junioren sabel Plovdiv 2017

Daniël Giacon 25e Europese Kampioenschappen junioren floret Plovdiv 2017

Katelijn Kroese 94e Europese Kampioenschappen cadetten degen Plovdiv 2017

Bote Schaafsma 70e Europese Kampioenschappen cadetten sabel Plovdiv 2017

Teun Jans-Köhneke 54e Europese Kampioenschappen cadetten floret Plovdiv 2017

Daniël Giacon 5e Europese Kampioenschappen cadetten floret Plovdiv 2017

Laura Talbot 67e Europese Kampioenschappen cadetten sabel Plovdiv 2017

Edo Zoons 115e Wereldkampioenschappen junioren floret Bourges 2016

Eline Rentier 79e Wereldkampioenschappen junioren floret Bourges 2016

Myrthe Zoons 76e Wereldkampioenschappen junioren floret Bourges 2016

Myrthe Zoons 67e Wereldkampioenschappen cadetten floret Bourges 2016

Edo Zoons 69e Wereldkampioenschappen cadetten floret Bourges 2016

Daniël Giacon 14e Wereldkampioenschappen cadetten floret Bourges 2016

Eline Rentier 42e Europese Kampioenschappen  junioren floret Novi Sad 2016

Edo Zoons 32e Europese Kampioenschappen junioren floret Novi Sad 2016

Daniël Giacon 28e Europese Kampioenschappen junioren floret Novi Sad 2016

Myrthe Zoons 61e Europese Kampioenschappen cadetten degen Novi Sad 2016

Myrthe Zoons 53e Europese Kampioenschappen cadetten floret Novi Sad 2016

Edo Zoons 47e Europese Kampioenschappen cadetten floret Novi Sad 2016

Daniël Giacon 5e Europese Kampioenschappen cadetten floret Novi Sad 2016

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen U23 degen Sharjah 2016

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen U23 floret Sharjah 2016

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen cadetten degen Sharjah 2016

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen cadetten floret Sharjah 2016

Patrick Post 101e Wereldkampioenschappen junioren floret Tashkent 2015

Edo Zoons 47e Wereldkampioenschappen cadetten floret Tashkent 2015

Eline Rentier 44e Europese Kampioenschappen  junioren floret Maribor 2015

Patrick Post 60e Europese Kampioenschappen  junioren floret Maribor 2015

Myrthe Zoons 46e Europese Kampioenschappen cadetten floret Maribor 2015

Erik Albert 30e Europese Kampioenschappen cadetten floret Maribor 2015

Edo Zoons 34e Europese Kampioenschappen cadetten floret Maribor 2015

Daniël Giacon 7e Europese Kampioenschappen cadetten floret Maribor 2015

Thyrza Zoons 77e Wereldkampioenschappen cadetten floret Plovdiv 2014

Ward Kloots 63e Europese Kampioenschappen junioren floret Jerusalem 2014

Patrick Post 59e Europese Kampioenschappen junioren floret Jerusalem 2014

Edo Zoons 63e Europese Kampioenschappen cadetten floret Jerusalem 2014

Thyrza Zoons 51e Europese Kampioenschappen cadetten floret Jerusalem 2014

Myrthe Zoons 41e Europese Kampioenschappen cadetten floret Jerusalem 2014

Nathan Kulhanek 34e Wereldkampioenschappen junioren floret Moskou 2012

Max Janssen 49e Wereldkampioenschappen junioren floret Moskou 2012

Patrick Post 9e Wereldkampioenschappen cadetten floret Moskou 2012

Max Janssen 25e Europese Kampioenschappen junioren floret Porec 2012

Leon Haagman 66e Wereldkampioenschappen junioren floret Mer Morte 2011

Leon Haagman 10e Europese Kampioenschappen junioren floret Lobnya 2010

Tommie Varekamp 75e Wereldkampioenschappen junioren floret Belek 2007

Tommie Varekamp 68e Wereldkampioenschappen junioren floret Linz 2005

Daniël Nivard 89e Wereldkampioenschappen junioren floret Linz 2005

Veteranen

Rick van der Weide 46e Wereldkampioenschappen floret 50+ Cairo 2019

Rick van der Weide 43e Wereldkampioenschappen sabel 50+ Cairo 2019

Rick van der Weide 15e Europese Kampioenschappen sabel 50+ Cognac 2019

Rick van der Weide 47e Europese Kampioenschappen floret 50+ Cognac 2019

Rick van der Weide 61e Wereldkampioenschappen floret 50+ Livorno 2018

Bert van Til 20e Wereldkampioenschappen floret 50+ Livorno 2018

Rezk Nawar 13e Wereldkampioenschappen degen 50+ Stralsund 2016

Anton Oskamp 10e Wereldkampioenschappen sabel 50+ Stralsund 2016

Rezk Nawar Zilveren medaille Wereldkampioenschappen sabel 50+ Limoges 2015

Anton Oskamp 10e Wereldkampioenschappen sabel 50+ Limoges 2015

Rick van der Weide 52e Europese Kampioenschappen floret 50+ Porec 2015

Rick van der Weide 50e Wereldkampioenschappen floret 50+  Debrecen 2014

Rick van der Weide 28e Wereldkampioenschappen floret 50+ Varna 2013

Rick van der Weide 18e Wereldkampioenschappen floret 50+ Krems 2012

Rick van der Weide 66e Europese Kampioenschappen floret 40+ Henin-Beaumont 2011

Bert van Til 77e Europese Kampioenschappen degen 50+ Henin-Beaumont 2011

Bep van der Pol 16e Wereldkampioenschappen floret 70+ Porec 2010

Bep van der Pol 3e Europese Kampioenschappen floret 70+ St Gallen 2007

Bep van der Pol 23e Wereldkampioenschappen floret 70+ Bath 2006

Bep van der Pol 11e Wereldkampioenschappen floret 70+ Tampa 2005

Overige Prestaties

Internationale toernooien

Eline Rentier 2e Barcelona (Sat A) 2018

Eline Rentier 1e Antalya (Sat A) 2018

Eline Rentier 3e Bucharest (Sat A) 2018

Bote Schaafsma 3e ECC Konin 2018

Eline Rentier 3e Bratislava (Sat A) 2018

Eline Rentier 1e Kopenhagen (Sat A) 2018

Daniël Giacon 1e Esslingen (U23) 2017

Daniël Giacon 3e SISTA Amsterdam (Sat A) 2016

Aliya Dhuique-Hein 3e Challenge C.E.P – Marathon Fleuret Paris 2016

Daniël Giacon 1e ECC Warschau 2016

Daniël Giacon 3e Eden Cup Londen Wereldbeker Junioren 2016

Daniël Giacon 3e ECC Mödling 2015

Suhayl Nawar 3e Challenge Wratislava Wroclaw 2015

Daniël Giacon 3e Challenge Wratislava Wroclaw 2013

Matthijs Rohlfs 2e SISTA Amsterdam (Sat A) 2009

Matthijs Rohlfs 1e SISTA Amsterdam (Sat A) 2007

Matthijs Rohlfs 1e SISTA Amsterdam (Sat A) 2006

Matthijs Rohlfs 3e SISTA Amsterdam (Sat A) 2005

KNASCup

Matthijs Rohlfs 1e KNASCup 2015-2016 heren floret

Aliya Dhuique-Hein. 1e KNASCup 2015-2016 dames floret

Dirk Jan van Egmond 1e KNASCup 2014-2015 heren floret

Aliya Dhuique-Hein. 1e KNASCup 2014-2015 dames floret

Matthijs Rohlfs 1e KNASCup 2013-2014 heren floret

Matthijs Rohlfs 1e KNASCup 2012-2013 heren floret

Gabriella Ramdhan 1e KNASCup 2011-2012 dames floret

Matthijs Rohlfs 1e KNASCup 2008-2009 heren floret

Matthijs Rohlfs 1e KNASCup 2007-2008 heren floret

Matthijs Rohlfs 1e KNASCup 2006-2007 heren floret

Matthijs Rohlfs 1e KNASCup 2005-2006 heren floret

Yam Michaeli 1e KNASCup 2004-2005 heren floret

Clubkampioenen

Jaar Floret Degen Sabel Allround Floret (jeugd) Degen (jeugd) Sabel (jeugd) Floret (jongste jeugd)
2018 Dirk-Jan van Egmond Gabriele Buzzatti Bote Schaafsma Dirk-Jan van Egmond Suhayl Nawar Fynn Kowalczyk Fynn Kowalczyk Eline Kok
2017 Olivier de Jong Olivier de Jong Bote Schaafsma Olivier de Jong Suhayl Nawar Fynn Kowalczyk Sil Kowalczyk
2016 Dirk Jan van Egmond Matthijs Rohlfs Matthijs Rohlfs Matthijs Rohlfs Suhayl Nawar Katelijn Kroese Sil Kowalczyk
2015 Matthijs Rohlfs Matthijs Rohlfs Anton Oskamp Matthijs Rohlfs Wouter Prommel Wouter Prommel Sil Kowalczyk
2014 Dirk Jan van Egmond Rezk Nawar Matthijs Rohlfs Matthijs Rohlfs Teun Jans-Köhneke Hidde Koerts Suhayl Nawar
2013 Max Janssen Matthijs Rohlfs Matthijs Rohlfs Matthijs Rohlfs Daniël Giacon Daniël Giacon Maria Jans-Köhneke
2012 Leon Haagman Richard Vogel Anton Oskamp Daniël Nivard Onbekend Onbekend Onbekend
2011 Matthijs Rohlfs Matthijs Rohlfs Anton Oskamp Matthijs Rohlfs Paul Lagerweij Paul Lagerweij Teun Jans-Köhneke
2010 Matthijs Rohlfs Matthijs Rohlfs Matthijs Rohlfs Matthijs Rohlfs Patrick Post Paul Lagerweij Daniël Giacon
2009 Matthijs Rohlfs Matthijs Rohlfs Anton Oskamp Matthijs Rohlfs Rogier Zwaan Thomas Fransen Sem Axt

Onderscheidingen en verdiensten

Anton Oskamp Erelid KNAS 2013

Bep van der Pol Ridder in de orde van Oranje-Nassau 2009