Hieronder staan de prijzen, medailles en noemenswaardige resultaten van de schermers van SchermCentrum Amsterdam op nationaal, internationaal en Olympisch niveau.

Nederlands Kampioenen

2022

Daniël Giacon Floret

Saskia van Erven Garcia Floret

SCA Heren Floret Equipe

  • Daniël Giacon
  • Dirk Jan van Egmond
  • Teun Jans-Köhneke
  • Axel Zoons

SCA Dames Floret Equipe

  • Saskia Loretta Van Erven Garcia
  • Tessa Koster
  • Chiara Bortot
  • Valerie Buijse

SCA Dames Sabel Equipe

  • Laura Talbot
  • Maria Xiaoman Li
  • Enli Chiang
  • Fleur van Laere

 

2021

Daniël Giacon Floret

Saskia van Erven Garcia Floret

Marleen Buitenhuis Sabel

Alexie Alupei Sabel

SCA Heren Floret Equipe

  • Daniël Giacon
  • Dirk Jan van Egmond
  • Teun Jans-Köhneke
  • Suhayl Nawar

SCA Heren Sabel Equipe

  • Bote Schaafsma
  • Alexie Alupei
  • Daniël Nivard
  • Nandor-Peter Nyiri

SCA Dames Sabel Equipe

  • Laura Talbot
  • Maria Xiaoman Li
  • Anne Spijker
  • Fleur van Laere

 

2020

Daniël Giacon Floret

Saskia van Erven Garcia Floret

 

2019

Marleen Buitenhuis Sabel

Saskia van Erven Garcia Floret

Bote Schaafsma Sabel

SCA Dames Sabel Equipe

  • Karen Fischer
  • Marleen Buitenhuis
  • Anne Spijker
  • Fleur van Laere

SCA Dames Floret Equipe

  • Eline Rentier
  • Tessa Koster
  • Chiara Bortot
  • Lola Tulen

SCA Heren Sabel Equipe

  • Bote Schaafsma
  • Miklos Farkas
  • Daniël Nivard
  • Jimi Buser

SCA Heren Floret Equipe

  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Teun Jans-Köhneke
  • Suhayl Nawar

 

2018

Marleen Buitenhuis Sabel

Saskia van Erven Garcia Floret

SCA Dames Sabel Equipe

  • Karen Fischer
  • Marleen Buitenhuis
  • Laura Talbot
  • Fleur van Laere

SCA Dames Floret Equipe

  • Eline Rentier
  • Aliya Dhuique-Hein
  • Carmel Tulen
  • Lola Tulen

SCA Heren Floret Equipe

  • Daniël Giacon
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Teun Jans-Köhneke

 

2017

Dirk Jan van Egmond Floret

Saskia van Erven Garcia Floret

SCA Dames Degen Equipe

  • Saskia van Erven Garcia
  • Carmel Tulen
  • Eline Rentier
  • Anne Bavelaar 

SCA Dames Floret Equipe

  • Saskia van Erven Garcia
  • Aliya Dhuique-Hein
  • Eline Rentier
  • Astrid Courtay 

SCA Heren Floret Equipe

  • Daniël Giacon
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Teun Jans-Köhneke

 

2016

Daniël Giacon Floret

Saskia van Erven Garcia Floret

SCA Heren Floret Equipe

  • Daniël Giacon
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Max Janssen

 

2015

Eline Rentier Floret

SCA Heren Floret Equipe

  • Daniël Giacon
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Max Janssen

SCA Dames Floret Equipe

  • Saskia van Erven Garcia
  • Aliya Dhuique-Hein
  • Eline Rentier
  • Myrthe Zoons

 

2014

Max Janssen Floret

Saskia van Erven Garcia Floret

SCA Heren Floret Equipe

  • Daniël Giacon
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Max Janssen

SCA Dames Floret Equipe

  • Saskia van Erven Garcia
  • Gabriella Ramdhan
  • Sara Murawski
  • Thyrza Zoons

 

2013

Max Janssen Floret

Saskia van Erven Garcia Floret

SCA Dames Floret Equipe

  • Saskia van Erven Garcia
  • Gabriella Ramdhan
  • Sara Murawski
  • Siwarde Feenstra

SCA Heren Floret Equipe

  • Leon Haagman
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Jan van Egmond
  • Max Janssen

 

2012

Saskia van Erven Garcia Floret

SCA Heren Floret Equipe

  • Nathan Kulhanek
  • Dirk Jan van Egmond
  • Tommie Varekamp
  • Max Janssen

 

2011

Saskia van Erven Garcia Floret

SCA Dames Floret Equipe

  • Saskia van Erven Garcia
  • Alessandra Villa
  • Sara Murawski
  • Siwarde Feenstra

 

2009

Matthijs Rohlfs Floret

 

2008

Matthijs Rohlfs Floret

2022

Maria Xiaoman Li Cadetten Sabel

Enli Chiang Junioren Sabel

Cedric Van Den Berg Pupillen Floret

 

2021

Quinn Ducastel Benjamins Floret

Lin Jifeng Benjamins Sabel

Tessa Koster Junioren Floret

Valerie Buijse Cadetten Floret

Maria Xiaoman Li Pupillen Sabel

Maria Xiaoman Li Cadetten Sabel

Marleen Buitenhuis Junioren Sabel

 

2019

Fabian Koster Benjamins Floret

Marleen Buitenhuis Junioren Sabel

Bote Schaafsma Cadetten Sabel

 

2018

Suhayl Nawar Pupillen Floret

Bote Schaafsma Cadetten Sabel

Tessa Koster Pupillen Floret

Daniël Giacon Junioren Floret

Livia Di Leo Benjamins Degen

Marleen Buitenhuis Cadetten Sabel

Marleen Buitenhuis Junioren Sabel

 

2017

Suhayl Nawar Pupillen Floret

Laura Talbot Junioren Sabel

Daniël Giacon Cadetten Floret

Livia Di Leo Benjamins Degen

Aliya Dhuique-Hein Junioren Floret

Katelijn Kroese Cadetten Degen

 

2016

Daniël Giacon Junioren Floret

Eline Rentier Junioren Floret

Daniël Giacon Cadetten Floret

Aliya Dhuique-Hein Cadetten Floret

 

2015

Aliya Dhuique-Hein Pupillen Floret

Suhayl Nawar  Benjamins Degen

Daniël Giacon Cadetten Floret

Eline Rentier Junioren Floret

 

2014

Suhayl Nawar Kuikens Degen

Suhayl Nawar Kuikens Floret

Daniël Giacon Pupillen Floret

 

2013

Dirk Jan van Egmond Junioren Sabel

Max van Dobbenburg Kuikens Floret

Maria Jans-Köhneke  Kuikens Floret

 

2012

Taco Hefting Kuikens Floret

Daniël Giacon Benjamins Floret

Patrick Post Cadetten Floret

Dirk Jan van Egmond Junioren Floret

 

2011

Daniël Giacon Benjamins Floret

 

2010

Daniël Giacon Kuikens Floret

 

2007

Patrick Post Benjamins Floret

2022

Matthijs Rohlfs Floret

Heleen SchipperheijnFloret

 

2021

Matthijs Rohlfs Floret

Peter Sorber Sabel

 

2019

Yam Michaeli Floret

 

2018

Arash Sheikh Sabel

Yam Michaeli Floret

 

2014

Peter Sorber Floret

Rezk Nawar Degen

 

2008

Anton Oskamp Sabel

2017

Patrick Post Studentenkampioen Floret

 

2015

Eline Rentier Studentenkampioen Floret

Max Janssen Studentenkampioen Floret

 

2014

Anne Bavelaar   Vijfkamp

 

2013

Anne Bavelaar   Vijfkamp

Dirk Jan van Egmond Studentenkampioen Floret

 

2007

David Passenier Studentenkampioen Floret

Medailles bij Nederlands Kampioenschappen

2022

Valerie Buijse 2e Floret

Agoston Walter 2e Sabel

Laura Talbot 2e Sabel

Teun Jans-Köhneke 3e Floret

Marleen Buitenhuis 3e Sabel

Enli Chiang 3e Sabel

SCA Heren 2e Sabel Equipe

  • Bote Schaafsma
  • David Gradenier
  • Daniël Nivard
  • Nandor-Peter Nyiri

SCA Dames 3e Floret Equipe

  • Enli Chiang
  • Astrid Courtay
  • Emily Kaho
  • Heleen Schipperheijn

 

2021

Matthijs Rohlfs 2e Floret

Enli Chiang 2e Sabel

Tessa Koster 3e Floret

Laura Talbot 3e Sabel

Axel Zoons 3e Floret

Daniel Nivard 3e Sabel

 

2020

Tessa Koster 2e Floret

Laura Talbot 2e Sabel

Bote Schaafsma 2e Sabel

Axel Zoons 3e Floret

Karen Fischer 3e Sabel

 

2019

Eline Rentier 2e Floret

Daniël Giacon 2e Floret

Tessa Koster 3e Floret

Chiara Bortot 3e Floret

Laura Talbot 3e Sabel

 

2018

Carmel Tulen 3e Floret

Lola Tulen 3e Floret

Dirk Jan van Egmond 3e Floret

Bote Schaafsma 2e Sabel

Eline Rentier 2e Floret

SCA Dames 2e Degen Equipe

  • Anouk Rentier
  • Eline Rentier
  • Katelijn Kroese
  • Carmel Tulen

 

2017

Eline Rentier 2e Floret

Daniël Giacon 2e Floret

Laura Talbot 3e Sabel

Bente Obdeijn 3e Sabel

Carmel Tulen 3e Degen

Aliya Dhuique-Hein 3e Floret

SCA Dames 3e Sabel Equipe

  • Laura Talbot
  • Eline Rentier
  • Mare Feltkamp
  • Maria Jans-kohneke 

SCA Heren 2e Sabel Equipe

  • Anton Oskamp
  • Timon Hagen
  • Bote Schaafsma
  • Bente Obdeijn

2016

Eline Rentier 2e Floret

Matthijs Rohlfs 3e Floret

SCA Dames 2e Degen Equipe

  • Bente Mokken
  • Eline Rentier
  • Katelijn Kroese
  • Anne Bavelaar 

SCA Dames 2e Floret Equipe

  • Babette Ancery
  • Eline Rentier
  • Aliya Dhuique-Hein

2015

Dirk Jan van Egmond 2e Floret

Matthijs Rohlfs 3e Floret

SCA Dames 3e Degen Equipe

  • Saskia van Erven Garcia
  • Anne Bavelaar
  • Eline Rentier
  • Kitti Fodor

 

2014

Dirk Jan van Egmond 3e Floret

 

2013

Matthijs Rohlfs 3e Floret

SCA Heren 3e Sabel Equipe

  • Anton Oskamp
  • Edwin Wisse
  • Daniël Nivard
  • Dirk Jan van Egmond

 

2012

Tommie Varekamp 3e Floret

Matthijs Rohlfs 3e Floret

Balazs Vajta 3e Sabel

SCA Dames 3e Floret Equipe

  • Dóra Barens-Gullner
  • Sara Murawski
  • Jasmijn van der Weide
  • Siwarde Feenstra

 

2011

Max Janssen 2e Floret

Matthijs Rohlfs 3e Floret

SCA Heren 2e Sabel Equipe

  • Anton Oskamp
  • Arash Sheikh Hosseini
  • Matthijs Rohlfs
  • Dirk Doorakkers

SCA Dames 2e Degen Equipe

  • Saskia van Erven Garcia
  • Jasmijn van der Weide
  • Siwarde Feenstra

SCA Heren 2e Floret Equipe

  • Daniël Nivard
  • Leon Haagman
  • Matthijs Rohlfs
  • Max Janssen

 

2010

SCA Heren 2e Sabel Equipe

  • Anton Oskamp
  • Edwin Wisse
  • Matthijs Rohlfs
  • Evert van Hilten

SCA Dames 3e Sabel Equipe

  • Eline Snoek
  • Yasuko Saotome
  • Sara Murawski
  • Charissa Weeda

SCA Heren 2e Floret Equipe

  • Daniël Nivard
  • Leon Haagman
  • Matthijs Rohlfs
  • Yam Michaeli

 

2009

SCA Heren 2e Floret Equipe

  • Daniël Nivard
  • Sebastiaan Kooiman
  • Matthijs Rohlfs
  • Yam Michaeli

SCA Dames 3e Floret Equipe

  • Sara Murawski
  • Charissa Weeda
  • Jasmijn van der Weide
  • Juan-Mei Hu

 

2008

SCA Heren 2e Floret Equipe

  • Daniël Nivard
  • Floris Keizer
  • Matthijs Rohlfs
  • Yam Michaeli

 

2007

SCA Heren 2e Floret Equipe

  • Daniël Nivard
  • Tommie Varekamp
  • Matthijs Rohlfs
  • Yam Michaeli

 

2006

Daniël Nivard 3e Floret

Matthijs Rohlfs 2e Floret

SCA Heren 2e Floret Equipe

  • Daniël Nivard
  • Tommie Varekamp
  • Matthijs Rohlfs
  • Yam Michaeli

 

2005

SCA Heren 2e Floret Equipe

  • Daniël Nivard
  • Tommie Varekamp
  • Jason Tegelaar
  • Yam Michaeli

2022

Maria Xiaoman Li 2e Junioren Sabel

Emily Kaho 2e  Pupillen Floret

Fleur van Laere 3e Junioren Sabel

Tessa Koster 3e Junioren Degen

Tessa Koster 3e Junioren Floret

Jabir Ameur 3e  Pupillen Floret

Martin Medvedev 3e  Pupillen Floret

Quinn Ducastel 3e Benjamins Floret

Quinn Ducastel 3e Benjamins Sabel

Jozefina Deranek 3e Benjamins Floret

Sam Fitzgerald 3e Cadetten Sabel

Noemi Bartling 3e Cadetten Sabel

Lin Jifeng 3e Junioren Sabel

 

2021

Lin Jifeng 2e Sabel Pupillen

Axel Zoons 2e Junioren Floret

Axel Zoons 2e Junioren Degen

Suhayl Nawar 2e Cadetten Floret

Enli Chiang 2e Junioren Sabel

Fleur van Laere 2e Cadetten Sabel

Cedric Van Den Berg 2e Pupillen Floret

Haiko Feltkamp 2e Cadetten Degen

Tessa Koster 3e Cadetten Floret

Valerie Buijse 3e Junioren Floret

Laszlo Maracz 3e Benjamins Floret

Fabian Koster 3e Pupillen Floret

Carlotta Peters 3e Cadetten Sabel

Fleur Van Laere 3e Junioren Sabel

 

2019

Daniël Giacon 2e Junioren Degen

Daniël Giacon 2e Junioren Floret

Livia Di Leo 2e Pupillen Degen

Sanaa Cairo 2e Pupillen Sabel

Katelijn Kroese 2e Junioren Degen

Sil Kowalczyk 2e Sabel  Benjamins

Jasper Nooij 2e Floret  Benjamins

Fleur van Laere 2e Cadetten Sabel

Tessa Koster 2e Cadetten Floret

Suhayl Nawar 2e Cadetten Degen

Tessa Koster 2e Junioren Floret

Maria Jans-Köhneke 3e Cadetten Floret

Maria Jans-Köhneke 3e Junioren Floret

Teun Jans-Köhneke 3e Junioren Floret

Marina Bochenkova 3e Junioren Degen

Sil Kowalczyk 3e Floret  Benjamins

Suhayl Nawar 3e Floret Cadetten

Ryan Waasdorp 3e Cadetten Sabel

Laura Talbot 3e Junioren Sabel

Jimi Buser 3e Junioren Sabel

Bote Schaafsma 3e Junioren Sabel

Katelijn Kroese 3e Junioren Floret

 

2018

Katelijn Kroese 3e Junioren Degen

Katelijn Kroese 2e Cadetten Degen

Mika Plantinga 3e Pupillen Sabel

Henri Plantinga 2e Pupillen Sabel

Bote Schaafsma 2e Junioren Sabel

Fleur van Laere 2e Pupillen Sabel

Haiko Feltkamp 3e Pupillen Degen

Laura Talbot 2e Junioren Sabel

Tessa Koster 2e Cadetten Floret

Fabian Koster 2e Benjamins Floret

Jasper Nooij 3e Benjamins Floret

Maria Jans-Köhneke 3e Cadetten Floret

Maria Jans-Köhneke 3e Junioren Floret

 

2017

Bote Schaafsma 3e Cadetten Sabel

Hassan Nawar 3e Junioren Degen

Katelijn Kroese 3e Junioren Degen

Daniël Giacon 3e Junioren Floret

Maria Jans-Köhneke 3e Cadetten Floret

Hassan Nawar 2e Cadetten Degen

Aliya Dhuique-Hein 2e Cadetten Floret

Bote Schaafsma 2e Junioren Sabel

Maria Jans-Köhneke 2e Pupillen Floret

Laura Talbot 2e Cadetten Sabel

 

2016

Fynn Kowalczyk 3e Pupillen Sabel

Kick De Goede 3e Benjamins Floret

Suhayl Nawar 3e Benjamins Floret

Eline Rentier 3e Junioren Sabel

Maria Jans-Köhneke 3e Pupillen Floret

Maria Jans-Köhneke 3e Pupillen Sabel

Edo Zoons 3e Junioren Floret

Axel Zoons 3e Cadetten Floret

Edo Zoons 3e Cadetten Floret

Aliya Dhuique-Hein 2e Floret Junioren

Myrthe Zoons 2e Degen Cadetten

Myrthe Zoons 2e Floret Cadetten

 

2015

Axel Zoons 3e Pupillen Floret

Edo Zoons 3e Junioren Floret

Erik Albert 3e  Junioren Floret

Suhayl Nawar 3e Benjamins Floret

Milo Vermaas 3e Kuikens Floret

Eline Rentier 3e Junioren  Degen

Myrthe Zoons 3e Floret Junioren

Flore Aubert 2e Benjamins Degen

Aliya Dhuique-Hein 2e Cadetten Floret

Aliya Dhuique-Hein 2e Junioren Floret

Maria Jans-Köhneke 2e Floret Benjamins

Max Van Dobbenburg 2e Floret Benjamins

Myrthe Zoons 2e Cadetten Degen

Myrthe Zoons 2e Junioren  Degen

 

2014

Thyrza Zoons 3e Junioren Floret

Edo Zoons 3e Junioren Floret

Edo Zoons 3e Cadetten Floret

Myrthe Zoons 3e Cadetten Degen

Maria Jans-Köhneke 3e Benjamins  Floret

Taco Hefting 3e Benjamins Floret

Caspar Prillevitz 3e Kuikens Floret

Rosa Lisa Anders 3e Kuikens Floret

Lotje Horbach 3e Kuikens Floret

 

2013

Erik Albert 2e Pupillen Floret

Daniël Giacon 3e Pupillen Floret

Dirk Jan van Egmond 3e Junioren Floret

Casper Prillevitz 3e Kuikens Floret

Sjoerd Noordhoek 3e  Benjamins Floret

Jasmijn van der Weide 3e Junioren Floret

Gabriella Ramdhan 2e Junioren Floret

Floris van Seumeren 3e Pupillen Degen

 

2012

Gaetano Milan 2e Kuikens Floret

Teun Jans-Köhneke 2e Benjamins Floret

Daniël Giacon 3e Pupillen Floret

Paul Lagerweij 3e Pupillen Floret

Patrick Post 2e Junioren Floret

Lesley Kollen 3e Pupillen Degen

Dirk Doorakkers 3e Junioren Sabel

Gabriella Ramdhan 3e Junioren Floret

Dirk Jan van Egmond 3e Junioren Degen

 

2011

Patrick Post 2e Cadetten Floret

Daniël Giacon 3e Pupillen Floret

Lesley Kollen 3e Pupillen Degen

Max Janssen 3e Junioren Degen

 

2010

Nenah Verkaik 2e Pupillen Degen

 

2009

Nenah Verkaik 2e Benjamins Floret

Olympische Spelen

2021

Saskia van Erven Garcia 25e Olympische Spelen Floret Tokyo

 

2016

Saskia van Erven Garcia 24e Olympische Spelen Floret Rio de Janeiro

 

2012

Saskia van Erven Garcia 23e Olympische Spelen Floret London

Titeltoernooien

2022

Elke Lale van Achterberg Zilveren medaille Wereldkampioenschappen U23 Floret São Paulo

Elke Lale van Achterberg Zilveren medaille Wereldkampioenschappen U23 Degen São Paulo

Daniël Giacon 23e Wereldkampioenschappen Floret Cairo

Dirk Jan van Egmond 46e Wereldkampioenschappen Floret Cairo

Teun Jans-Köhneke 118e Wereldkampioenschappen Floret Cairo

Marleen Buitenhuis 66e Wereldkampioenschappen Sabel Cairo

Daniël Giacon 19e Europese Kampioenschappen Floret Antalya

Dirk Jan van Egmond 62e Europese Kampioenschappen Floret Antalya

Teun Jans-Köhneke 47e Europese Kampioenschappen Floret Antalya

Marleen Buitenhuis 47e Europese Kampioenschappen Sabel Antalya

 

2019

Eline Rentier 36e Wereldkampioenschappen Floret Boedapest

Daniël Giacon 27e Wereldkampioenschappen Floret Boedapest

Dirk Jan van Egmond 76e Wereldkampioenschappen Floret Boedapest

Saskia van Erven Garcia 30e Wereldkampioenschappen Floret Boedapest

Saskia van Erven Garcia 7e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen Floret Toronto

Eline Rentier 43e Europese Kampioenschappen Floret Dusseldorp

Daniël Giacon 15e Europese Kampioenschappen Floret Dusseldorp

Dirk Jan van Egmond 44e Europese Kampioenschappen Floret Dusseldorp

Eline Rentier 18e Europese Kampioenschappen U23 Floret Plovdiv

 

2018

Elke Lale van Achterberg 11e Europese Kampioenschappen Floret Terni

Elke Lale van Achterberg 8e Europese Kampioenschappen Degen Terni

Daniël Giacon 59e Wereldkampioenschappen Floret Wuxi

Saskia van Erven Garcia 53e Wereldkampioenschappen Floret Wuxi

Eline Rentier 94e Wereldkampioenschappen Floret Wuxi

Saskia van Erven Garcia 7e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen Floret La Havane

Eline Rentier 23e Europese Kampioenschappen Floret Novi Sad

 

2017

Daniël Giacon 48e Wereldkampioenschappen Floret Leipzig

Saskia van Erven Garcia 64e Wereldkampioenschappen Degen Leipzig

Carmel Tulen 81e Wereldkampioenschappen Degen Leipzig

Eline Rentier 41e Wereldkampioenschappen Floret Leipzig

Saskia van Erven Garcia 20e Wereldkampioenschappen Floret Leipzig

Saskia van Erven Garcia 5e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen Floret Montréal

Eline Rentier 29e Europese Kampioenschappen Floret Tbilisi

Carmel Tulen 52e Europese Kampioenschappen U23 Degen Minsk

Eline Rentier 30e Europese Kampioenschappen U23 Floret Minsk

 

2016

Saskia van Erven Garcia 11e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen Floret Panama

Dirk Jan van Egmond 50e Europese Kampioenschappen Floret Torun

Elke Lale van Achterberg 16e Europese Kampioenschappen Floret

Elke Lale van Achterberg 10e Europese Kampioenschappen Degen

 

2015

Saskia van Erven Garcia Zilveren medaille Pan American Games Floret Toronto

Saskia van Erven Garcia 32e Wereldkampioenschappen Floret Moskou

Saskia van Erven Garcia Bronzen medaille Pan-Amerikaanse Kampioenschappen Floret Santiago

Dirk Jan van Egmond 43e Europese Kampioenschappen  U23 Floret Vicenza

Max Janssen 48e Europese Kampioenschappen  U23 Floret Vicenza

Patrick Post 49e Europese Kampioenschappen  U23 Floret Vicenza

Eline Rentier 14e Europese Kampioenschappen  U23 Floret Vicenza

 

2014

Saskia van Erven Garcia 25e Wereldkampioenschappen Floret Kazan

Saskia van Erven Garcia 8e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen Floret San José

 

2013

Saskia van Erven Garcia 37e Wereldkampioenschappen Floret Boedapest

Saskia van Erven Garcia 61e Wereldkampioenschappen Degen Boedapest

Saskia van Erven Garcia 7e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen Floret Cartagena

 

2012

Saskia van Erven Garcia Zilveren medaille Pan-Amerikaanse Kampioenschappen Floret Cancun

Nathan Kulhanek 54e Europese Kampioenschappen Floret Legnano

Max Janssen 69e Europese Kampioenschappen Floret Legnano

 

2011

Saskia van Erven Garcia 23e Wereldkampioenschappen Floret Catania

Saskia van Erven Garcia 8e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen Floret Reno

Saskia van Erven Garcia 9e Pan-Amerikaanse Kampioenschappen Degen Reno

 

2006

Matthijs Rohlfs 46e Europese Kampioenschappen Floret Izmir 2006

2022

Bote Schaafsma 113e Wereldkampioenschappen Junioren Sabel Dubai

Tessa Koster 108e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Dubai

Valerie Buijse 114e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Dubai

Valerie Buijse 87e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Dubai

 

2021

Tessa Koster 75e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Cairo

Suhayl Nawar 46e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Cairo

Axel Zoons 37e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Cairo

Tessa Koster 36e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Cairo

Suhayl Nawar 21e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Cairo

Marleen Buitenhuis 15e Wereldkampioenschappen Junioren Sabel Cairo

 

2020

Ryan Waasdorp 69e Europese Kampioenschappen Cadetten Sabel Porec

Fleur Van Laere 74e Europese Kampioenschappen Cadetten Sabel Porec

Tessa Koster 53e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Porec

Suhayl Nawar 40e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Porec

Daniel Giacon 7e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Porec

Teun Jans-Köhneke 33e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Porec

Bote Schaafsma 51e Europese Kampioenschappen Junioren Sabel Porec

Jimi Buser 64e Europese Kampioenschappen Junioren Sabel Porec

Marleen Buitenhuis 32e Europese Kampioenschappen Junioren Sabel Porec

 

2019

Katelijn Kroese 142e Wereldkampioenschappen Junioren Degen Torun

Tessa Koster 55e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Torun

Fynn Kowalczyk 81e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Torun

Suhayl Nawar 49e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Torun

Daniël Giacon 14e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Torun

Fleur van Laere 62e Wereldkampioenschappen Cadetten Sabel Torun

Bote Schaafsma 22e Wereldkampioenschappen Cadetten Sabel Torun

Bote Schaafsma 62e Wereldkampioenschappen Junioren Sabel Torun

Marleen Buitenhuis 38e Wereldkampioenschappen Junioren Sabel Torun

Katelijn Kroese 76e Europese Kampioenschappen Junioren Degen Foggia

Bote Schaafsma 43e Europese Kampioenschappen Junioren Sabel Foggia

Jimi Buser 68e Europese Kampioenschappen Junioren Sabel Foggia

Marleen Buitenhuis 22e Europese Kampioenschappen Junioren Sabel Foggia

Teun Jans-Köhneke 51e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Foggia

Daniël Giacon 6e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Foggia

Tessa Koster 61e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Foggia

Bote Schaafsma 9e Europese Kampioenschappen Cadetten Sabel Foggia

Suhayl Nawar 24e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Foggia

Elke Lale van Achterberg  Zilveren medaille Wereldkampioenschappen U23 Degen Sharjah

Elke Lale van Achterberg  Zilveren medaille Wereldkampioenschappen U23 Floret Sharjah

 

2018

Elke Lale van Achterberg  Bronzen medaille Wereldkampioenschappen U23 Degen Warschau

Elke Lale van Achterberg  Bronzen medaille Wereldkampioenschappen U23 Floret Warschau

Elke Lale van Achterberg  Zilveren medaille Wereldkampioenschappen Cadetten Degen Warschau

Elke Lale van Achterberg  Gouden medaille Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Warschau

Marleen Buitenhuis 50e Wereldkampioenschappen Cadetten Sabel Verona

Bote Schaafsma 91e Wereldkampioenschappen Cadetten Sabel Verona

Katelijn Kroese 75e Wereldkampioenschappen Cadetten Degen Verona

Katelijn Kroese 115e Wereldkampioenschappen Junioren Degen Verona

Hassan Nawar 175e Wereldkampioenschappen Junioren Degen Verona

Daniël Giacon  Bronzen medaille Europese Kampioenschappen Junioren Floret Sochi

Katelijn Kroese 43e Europese Kampioenschappen Cadetten Degen Sochi

 

2017

Elke Lale van Achterberg Zilveren medaille Wereldkampioenschappen U23 Degen Warschau

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen U23 Floret Warschau

Elke Lale van Achterberg Zilveren medaille Wereldkampioenschappen Cadetten Degen Warschau

Elke Lale van Achterberg Zilveren medaille Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Warschau

Hassan Nawar 94e Wereldkampioenschappen Cadetten Degen Plovdiv

Daniël Giacon 31e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Plovdiv

Laura Talbot 50e Wereldkampioenschappen Cadetten  Sabel Plovdiv

Katelijn Kroese 92e Wereldkampioenschappen Cadetten Degen Plovdiv

Bente Obdeijn 63e Europese Kampioenschappen Junioren Sabel Plovdiv

Daniël Giacon 25e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Plovdiv

Katelijn Kroese 94e Europese Kampioenschappen Cadetten Degen Plovdiv

Bote Schaafsma 70e Europese Kampioenschappen Cadetten Sabel Plovdiv

Teun Jans-Köhneke 54e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Plovdiv

Daniël Giacon 5e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Plovdiv 2017

Laura Talbot 67e Europese Kampioenschappen Cadetten Sabel Plovdiv 2017

 

2016

Edo Zoons 115e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Bourges

Eline Rentier 79e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Bourges

Myrthe Zoons 76e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Bourges

Myrthe Zoons 67e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Bourges

Edo Zoons 69e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Bourges

Daniël Giacon 14e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Bourges

Eline Rentier 42e Europese Kampioenschappen  Junioren Floret Novi Sad

Edo Zoons 32e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Novi Sad

Daniël Giacon 28e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Novi Sad

Myrthe Zoons 61e Europese Kampioenschappen Cadetten Degen Novi Sad

Myrthe Zoons 53e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Novi Sad

Edo Zoons 47e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Novi Sad

Daniël Giacon 5e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Novi Sad

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen U23 Degen Sharjah

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen U23 Floret Sharjah

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen Cadetten Degen Sharjah

Elke Lale van Achterberg Bronzen medaille Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Sharjah

 

2015

Patrick Post 101e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Tashkent

Edo Zoons 47e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Tashkent

Eline Rentier 44e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Maribor

Patrick Post 60e Europese Kampioenschappen  Junioren Floret Maribor

Myrthe Zoons 46e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Maribor

Erik Albert 30e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Maribor

Edo Zoons 34e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Maribor

Daniël Giacon 7e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Maribor

 

2014

Thyrza Zoons 77e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Plovdiv

Ward Kloots 63e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Jerusalem

Patrick Post 59e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Jerusalem

Edo Zoons 63e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Jerusalem

Thyrza Zoons 51e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Jerusalem

Myrthe Zoons 41e Europese Kampioenschappen Cadetten Floret Jerusalem

 

2012

Nathan Kulhanek 34e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Moskou

Max Janssen 49e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Moskou

Patrick Post 9e Wereldkampioenschappen Cadetten Floret Moskou

Max Janssen 25e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Porec

 

2011

Leon Haagman 66e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Mer Morte

 

2010

Leon Haagman 10e Europese Kampioenschappen Junioren Floret Lobnya

 

2007

Tommie Varekamp 75e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Belek

 

2005

Tommie Varekamp 68e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Linz

Daniël Nivard 89e Wereldkampioenschappen Junioren Floret Linz

2022

Anton Oskamp 39e Wereldkampioenschappen Sabel 50+ Zadar

Rick van der Weide 39e Wereldkampioenschappen Floret 60+ Zadar

Rick van der Weide 33e Wereldkampioenschappen Sabel 60+ Zadar

 

2019

Rick van der Weide 46e Wereldkampioenschappen Floret 50+ Cairo

Rick van der Weide 43e Wereldkampioenschappen Sabel 50+ Cairo

Rick van der Weide 15e Europese Kampioenschappen Sabel 50+ Cognac

Rick van der Weide 47e Europese Kampioenschappen Floret 50+ Cognac

 

2018

Rick van der Weide 61e Wereldkampioenschappen Floret 50+ Livorno

Bert van Til 20e Wereldkampioenschappen Floret 50+ Livorno

 

2016

Rezk Nawar 13e Wereldkampioenschappen Degen 50+ Stralsund

Anton Oskamp 10e Wereldkampioenschappen Sabel 50+ Stralsund

 

2015

Rezk Nawar  Zilveren medaille Wereldkampioenschappen Sabel 50+ Limoges

Anton Oskamp 10e Wereldkampioenschappen Sabel 50+ Limoges

Rick van der Weide 52e Europese Kampioenschappen Floret 50+ Porec 015

 

2014

Rick van der Weide 50e Wereldkampioenschappen Floret 50+  Debrecen

 

2013

Rick van der Weide 28e Wereldkampioenschappen Floret 50+ Varna

 

2012

Rick van der Weide 18e Wereldkampioenschappen Floret 50+ Krems

 

2011

Rick van der Weide 66e Europese Kampioenschappen Floret 40+ Henin-Beaumont

Bert van Til 77e Europese Kampioenschappen Degen 50+ Henin-Beaumont

 

2010

Bep van der Pol 16e Wereldkampioenschappen Floret 70+ Porec

 

2007

Bep van der Pol 3e Europese Kampioenschappen Floret 70+ St Gallen

 

2006

Bep van der Pol 23e Wereldkampioenschappen Floret 70+ Bath

 

2005

Bep van der Pol 11e Wereldkampioenschappen Floret 70+ Tamp

Overige Prestaties

2022

Daniël Giacon 3e Wereldkampioenschappen Floret Belgrado

 

2018

Eline Rentier 2e Barcelona (Sat A)

Eline Rentier 1e Antalya (Sat A)

Eline Rentier 3e Bucharest (Sat A)

Bote Schaafsma 3e ECC Konin

Eline Rentier 3e Bratislava (Sat A)

Eline Rentier 1e Kopenhagen (Sat A)

 

2017

Daniël Giacon 1e Esslingen (U23)

 

2016

Daniël Giacon 3e SISTA Amsterdam (Sat A)

Aliya Dhuique-Hein 3e Challenge C.E.P – Marathon Fleuret Paris

Daniël Giacon 1e ECC Warschau

Daniël Giacon 3e Eden Cup Londen Wereldbeker Junioren

 

2015

Daniël Giacon 3e ECC Mödling

Suhayl Nawar 3e Challenge Wratislava Wroclaw

 

2013

Daniël Giacon 3e Challenge Wratislava Wroclaw

 

2009

Matthijs Rohlfs 2e SISTA Amsterdam (Sat A)

 

2007

Matthijs Rohlfs 1e SISTA Amsterdam (Sat A)

 

2006

Matthijs Rohlfs 1e SISTA Amsterdam (Sat A)

 

2005

Matthijs Rohlfs 3e SISTA Amsterdam (Sat A)

2015

Matthijs Rohlfs 1e Heren Floret

Aliya Dhuique-Hein 1e Dames Floret

 

2014

Dirk Jan van Egmond 1e Heren Floret

Aliya Dhuique-Hein 1e Dames Floret

2013

Matthijs Rohlfs 1e Heren Floret

 

2012

Matthijs Rohlfs 1e Heren Floret

 

2011

Gabriella Ramdhan 1e Dames Floret

 

2008

Matthijs Rohlfs 1e Heren Floret

2007

Matthijs Rohlfs 1e Heren Floret

 

2006

Matthijs Rohlfs 1e Heren Floret

 

2005

Matthijs Rohlfs 1e Heren Floret

 

2004

Yam Michaeli 1e Heren Floret

2022

Teun Jans-Köhneke Floret

Reine Kase Degen

Agoston Walter Sabel

Daniël Nivard allround

Fabian Koster Floret (jeugd)

Fabian Koster Degen (jeugd)

Lin Jifeng Sabel (jeugd)

Tijn Klomp Floret (jongste jeugd)

 

2020

Suhayl Nawar Floret (jeugd)

Haiko Feltkamp Degen (jeugd)

Suhayl Nawar Sabel (jeugd)

Gerardo D’Aquino Floret (jongste jeugd)

 

2019

Daniël Giacon Floret

Matthijs Rohlfs Degen

Miklos Farkas Sabel

Julian Fens allround

Haiko Feltkamp Floret (jeugd)

Haiko Feltkamp Degen (jeugd)

Ryan Waasdorp Sabel (jeugd)

Rutger Kok Floret (jongste jeugd)

 

2018

Dirk-Jan van Egmond Floret

Gabriele Buzzatti Degen

Bote Schaafsma Sabel

Dirk-Jan van Egmond Allround

Suhayl Nawar Floret (jeugd)

Fynn Kowalczyk Degen (jeugd)

Fynn Kowalczyk Sabel (jeugd)

Eline Kok Floret (jongste jeugd)

 

2017

Olivier de Jong Floret

Olivier de Jong Degen

Bote Schaafsma Sabel

Olivier de Jong Allround

Suhayl Nawar Floret (jeugd)

Fynn Kowalczyk Degen (jeugd)

Sil Kowalczyk Floret (jongste jeugd)

 

2016

Dirk Jan van Egmond Floret

Matthijs Rohlfs Degen

Matthijs Rohlfs Sabel

Matthijs Rohlfs Allround

Suhayl Nawar Floret (jeugd)

Katelijn Kroese Degen (jeugd)

Sil Kowalczyk Floret (jongste jeugd)

 

2015

Matthijs Rohlfs Floret

Matthijs Rohlfs Degen

Anton Oskamp Sabel

Matthijs Rohlfs Allround

Wouter Prommel Floret (jeugd)

Wouter Prommel Degen (jeugd)

Sil Kowalczyk Floret (jongste jeugd)

 

2014

Dirk Jan van Egmond Floret

Rezk Nawar Degen

Matthijs Rohlfs Sabel

Matthijs Rohlfs Allround

Teun Jans-Köhneke Floret (jeugd)

Hidde Koerts Degen (jeugd)

Suhayl Nawar Floret (jongste jeugd)

 

2013

Max Janssen Floret

Matthijs Rohlfs Degen

Matthijs Rohlfs Sabel

Matthijs Rohlfs Allround

Daniël Giacon Floret (jeugd)

Daniël Giacon Degen (jeugd)

Maria Jans-Köhneke Floret (jongste jeugd)

 

2012

Leon Haagman Floret

Richard Vogel Degen

Anton Oskamp Sabel

Daniël Nivard Allround

 

2011

Matthijs Rohlf Floret

Matthijs Rohlfs Degen

Anton Oskamp Sabel

Matthijs Rohlfs Allround

Paul Lagerweij Floret (jeugd)

Paul Lagerweij Degen (jeugd)

Teun Jans-Köhneke Floret (jongste jeugd)

 

2010

Matthijs Rohlf Floret

Matthijs Rohlfs Degen

Matthijs Rohlfs Sabel

Matthijs Rohlfs Allround

Patrick Post Floret (jeugd)

Paul Lagerweij Degen (jeugd)

Daniël Giacon Floret (jongste jeugd)

 

2009

Matthijs Rohlf Floret

Matthijs Rohlfs Degen

Anton Oskamp Sabel

Matthijs Rohlfs Allround

Rogier Zwaan Floret (jeugd)

Thomas Fransen Degen (jeugd)

Sem Axt Floret (jongste jeugd)

Anton Oskamp Erelid KNAS 2013

Bep van der Pol Ridder in de orde van Oranje-Nassau 2009